Vlastní bydlení bývá jednou z největších životních investic. Přesto může proběhnout hladce, bezpečně a s dobrým pocitem, jaké zázemí jsme pro své nejbližší dokázali zařídit.
uvozovky_header

REALITY

Jak to celé funguje v praxi?
Máme více než 600 000 klientů, se kterými řešíme jejich finance. Díky tomu známe plány o případné koupi či prodeji nemovitosti daleko dřív než jakákoliv jiná realitní kancelář. Přednostně pak nabízíme nemovitost v naší síti a spolu s námi ji současně zprostředkovává i našich 1500 kolegů napříč celou Českou republikou.

Uvnitř Broker Consulting se odehrává až třetina realitních obchodů. Šance na úspěch jsou tedy veliké, a stejné je to i s poptávkou nemovitosti. Jednoduše, rychle a bez monitorování přesycených realitních serverů s námi pohodově „hledáte“ svoji vysněnou nemovitost.

A když se kupec potká s kupujícím?
Celý proces realitní transakce zařídíme od A do Z, včetně veškeré administrativy a právní podpory. Na konci celého procesu drží kupující klíče od nemovitosti a prodávající se těší z domluvené částky na svém účtu. Komplexní přístup a bezchybný servis tak šetří peníze, čas, energii, a přiznejme si, někdy i nervy.

reality

VSTUP BROKER CONSULTING DO SVĚTA REALIT BYL TREFOU DO ČERNÉHO, FINANČNÍ SLUŽBY SE TOTIŽ S REALITNÍMI DOKONALE DOPLŇUJÍ.

JAK NA REALITNÍ PROCES POHODOVĚ, BEZPEČNĚ A S JISTOTOU

foto

Profesionální fotograf

Láska na první pohled? Neomylně funguje i u nemovitostí. Právě první dojem z fotografií rozhodne, jestli budou zájemci věnovat nabídce svou pozornost. Při prezentaci nemovitostí proto spolupracuji výhradně s profesionálními fotografy. Pouze díky kvalitním záběrům získá klient věrnou představu o nemovitosti a spolu s přesnými informacemi hned ví, zda nemovitost stojí za to vidět osobně.

video

Realitní video

Realitní videa mají tu moc přenést vás do jiného prostoru, vtáhnout do děje a vyvolat zcela konkrétní pocit z nemovitosti, díky kterému se dokážete mnohem rychleji rozhodnout.

homestaging

Homestaging

Homestaging přináší při prezentaci nemovitosti obrovskou přidanou hodnotu. Profesionální úprava interiéru s decentními doplňky se smyslem pro detail evokuje čistý styl a ponechává prostor pro představivost klienta, jak je možné si prostor zabydlet dle
vlastního vkusu

pravnici

Marketing a tým právníků

Bez marketingu už to dnes snad ani nejde. K propagaci nemovitosti využíváme nejrůznějších komunikačních kanálů. Pracujeme s přesným zacílením na sociálních sítích i formou lokálního marketingu a samozřejmě nabízíme danou nemovitost i plošně na největších realitních portálech. K dispozici je zájemcům i call centrum, a to 24 hodin denně. S podporou našeho týmu právníků, který připravuje veškeré smluvní dokumenty, proběhne celý realitní proces hladce a bezpečně.

finance

Financování

Nejste si jisti, zda dosáhnete na
hypotéku? Díky silné vyjednávací
pozici Broker Consulting na trhu
vám u bank zajistím hypoteční
úvěr za co nejvýhodnějších
podmínek.

Kontaktní formulář

Zaujalo vás to, co dělám? Chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s vašimi financemi nebo naopak se zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborů cookie.