Peníze jsou pouhým předpokladem bohatství. Skutečné bohatství vede ke svobodnému a spokojenému životu.
uvozovky_header

PROČ JE DŮLEŽITÝ FINANČNÍ PLÁN?

V architektuře také nestačí mít k dispozici jen cihly a vršit jednu na druhou, ale je třeba mít kvalitní projekt. Podobně ani peníze nejsou zárukou majetku. Teprve jasná, smysluplná strategie v podobě Finančního plánu umožňuje mým klientů dlouhodobě hospodařit s penězi a mít dostatek finančních prostředků pro klíčové situace, tak jak je život přináší. Ať už ty příjemné a plánované, jako je pořízení vlastního bydlení, nebo i výdaje nečekané v případě rozvodu, ztráty zaměstnání či vážného onemocnění živitele rodiny. Jak praví klasické přísloví, štěstí přeje připraveným. S Finančním plánem mí klienti vědí, že všechny tyto situace bezpečně zvládnou.

financni_plan_medium
financni_nezavislost_medium

OSOBNÍ CÍLE A FINANČNÍ NEZÁVISLOST

V Broker Consulting poskytujeme mnohem víc než jen kvalitní bankovní produkty. O své klienty se osobně zajímáme a díky podrobné znalosti jejich finanční i životní situace můžeme postupně naplňovat jejich přání a cíle a bezpečně je vést k finanční nezávislosti. Co finanční nezávislost znamená? Bezstarostný život z renty, kdy po zodpovědném přístupu k vlastním financím dospějete do stadia, ve kterém peníze začnou pracovat za vás a vy už si jen užíváte života se svými nejbližšími.

S ČÍM KONKRÉTNĚ VÁM POMOHU?

Zbavím vás nevýhodných produktů, případně dluhů.

Víte, že po revizi nevýhodných produktů a splátek můžete ušetřit i několik tisíc korun měsíčně? Poradím vám, co je dobré pro vás, ne pro vaše bankéře.

Vytvoříme společně finanční rezervu na nečekané výdaje.

Nečekané výdaje dokážou nepěkně zahýbat rodinným rozpočtem. Poruchy vašich spotřebičů, oslabení příjmu z důvodu nemoci či náhlou změnu zaměstnání asi příliš neovlivníme. Co ale ovlivnit můžeme, je stav financí, jak se s těmito okolnostmi vypořádat.

Dopomohu vám k vlastnímu bydlení.

Jednou k myšlence na vlastní bydlení dojde každý. Poradím vám, jak místo nájmu můžete postupně a za co nejlepších podmínek splácet vlastní nemovitost.

Zajistím kratší dobu splatnosti vaší hypotéky.

Také vám zní úvazek na 30 let jako děsivý scénář? Vysvětlím vám, jak místo 30 let můžete splácet třeba jen 20 nebo 15 let.

Zařídím vám rekonstrukci nemovitosti a její financování.

Hledám vždy individuální řešení, jak co nejdříve získat peníze na rekonstrukci, abyste se u vás brzy cítili opravdu jako doma.

Pomohu vám zvolit investici tak, abyste s klidem vydělávali na svoji rentu a finanční nezávislost.

Stát se třeba v 55 letech rentiérem je reálný a mnohdy již i uskutečněný cíl mých klientů.

Zabezpečte v životě i své děti.

Chcete dopřát svým dětem nejlepší vzdělání, mimořádné zážitky či je podpořit v jejich samostatném životě vlastním bydlením? Pro někoho je investice do vlastních dětí tou největší, je proto třeba s ní ve Finančním plánu počítat.

Se správným pojištěním získáte klid na duši.​

Také cítíte zodpovědnost vůči vaší rodině, kdyby se vám něco stalo? Díky správně zvolenému pojištění všichni naši klienti usínají s klidným vědomím, že pokud je v životě potká nenadálá zdravotní komplikace, o jejich rodinu bude postaráno.

Najdu vám investiční nemovitost, která vám bude vydělávat.

Také máte ve svém okolní někoho, komu nemovitost vydělává peníze? Tato investice mnohdy skýtá různá úskalí, proto mí klienti oceňují, že jim dokážu zajistit, aby investice proběhla v pořádku a s maximální jistotou.

Kontaktní formulář

Zaujalo vás to, co dělám? Chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s vašimi financemi nebo naopak se zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborů cookie.