Mám svou práci upřímně rád, a čeho se mi dostalo, chci předávat dalším.
uvozovky_header

MŮJ TÝM

Klíčovou osobností a profesním i lidským vzorem se mi v Broker Consulting stal můj nadřízený Tomáš Hollmann. Zejména jemu vděčím za mnohé, co jsem se dosud naučil, na jakou úroveň jsme se propracoval a jak dobře se ve své práci cítím. I proto mám potřebu vracet, co se dostalo mně samotnému.

Nyní mám skvělý tým mladých lidí, kteří jsou i mými přáteli, a dennodenně vděčím za administrativní podporu své asistentce. Až se jednou ohlédnu, také bych rád za sebou viděl velký tým profesionálů, kteří pochopili smysl své práce a svou prvotřídní péčí přispívají ke zvyšování životní úrovně svých klientů.

richard_ferencak

DÍKY PROPRACOVANÉMU SYSTÉMU ODBORNÝCH ŠKOLENÍ PROHLOUBÍTE SVÉ ZNALOSTI I OBCHODNÍ DOVEDNOSTI. POMOHU VÁM STÁT SE ŠPIČKOVÝM FINANČNÍM KONZULTANTEM, MANAŽEREM ČI UZNÁVANÝM ODBORNÍKEM V OBLASTI REALIT.

kolegove-schuzka

PŘÍLEŽITOST MÁ KAŽDÝ

Stoupat po férově nastaveném kariérním žebříčku může v Broker Consulting každý. Nepotřebujete speciální znalosti ani dovednosti, jen smysl pro zodpovědnost a chuť na sobě pracovat. Velké nasazení je u nás po zásluze oceněno vysokým příjmem.

Podnikání sice nebývá snadné a přináší jistá rizika. Tady jsem ale poznal, že to může být i jinak. Kolegiální prostředí, zdravá rivalita, sdílené know-how a především podpora hned několika profesionálních týmů včetně analytického, právního, administrativního, marketingového či IT oddělení z centrály Broker Consulting vám bezpečně pomohou v začátcích celého podnikatelského procesu.

Objednat se na schůzku/Zaslat CV

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborů cookie.