Možnost inspirovat zejména mladé lidi k finanční odpovědnosti přináší radost i reálné výsledky. Svou práci bych už neměnil.
uvozovky_header

CESTA DO OBORU

Vyrůstal jsem sám s maminkou a už v mládí překonával různé těžkosti, i ty finanční. Právě díky nim jsem později snadno pochopil váhu peněz a důležitost tvořit finanční rezervu pro případ, že by mohlo být ještě hůř.

Při studiu Vysokého učení technického v Brně jsem hned po prvním ročníku začal souběžně se studiem pracovat a využíval nejrůznějších možností přivýdělku včetně brigády v Anglii. Měl jsem obrovské štěstí, že mi nikdo nic nerozmlouval a já si mohl vše dělat po svém. S odstupem času vidím, že praxe mi dala do života mnohem víc.

spolupracovnici
promoce

Do Broker Consulting jsem se dostal v roce 2016 na doporučení svého nadřízeného Tomáše Hollmanna a začátky nebyly zrovna snadné. Klientelu jsem začínal tvořit oslovováním svých známých či kamarádů, a ne vždy se setkal s úspěchem. Byla to ale ta nejlepší škola mého života a dnes už vím, že počáteční těžkosti se mohou obrátit v dobré, když člověk vytrvá. V mladém věku jsem se po čtyřech letech z asistenta vypracoval na pozici manažer/konzultant senior. Až v Broker Consulting jsem poznal, jak snadné je inspirovat ostatní v dobrých věcech, které vám fungují.

OSOBNÍ A PROFESNÍ ROZVOJ

Brzy jsem pochopil, že veškerý úspěch začíná správnými návyky. Naučil jsem se na sobě pracovat, absolvoval řadu interních seminářů a školení, dennodenně čtu a vyžívám každé volné chvíle k profesnímu rozvoji. Pondělním syndromem rozhodně netrpím a do kanceláře se po víkendu vysloveně těším. Práce se mi stala zábavou a odměnou jsou mi kromě nadstandardního ohodnocení spokojení klienti. Díky osobním zkušenostem dokážu i velmi mladé lidi přesvědčit, že peníze skutečně přinášejí svobodu a pohodový život.

ČAS NA PRÁCI, ČAS NA SEBE

Více peněz znamená také více možností, jak trávit volný čas. Se svými nejbližšími si dopřávám kvalitní dovolené i oblíbené vyjížďky na silničním kole či trénink v posilovně. V současné práci se mi povedlo dokonale sladit osobní a profesní život, čas pracovního nasazení a vysoké efektivity je tak dokonale vyvážen chvílemi klidu i aktivního odpočinku. Svou práci bych už neměnil.

Kontaktní formulář

Zaujalo vás to, co dělám? Chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s vašimi financemi nebo naopak se zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborů cookie.